Bu sitede, kullanıcı tecrübesi geliştirmek ve bu web sitesinin randımanlı çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmıştır.     Şirketimiz ve ziyaretçi bilgilerinin korunmasıyla ilgili daha detaylı bilgi için Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.    ( Kapat )

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1971 yılında kollektif şirket olarak kurulan firmamız, 1986 yılında Anonim Şirket ünvanını alarak Ankara'da faaliyetlerine devam etmiştir.2013 yılına kadar, yaygın olarak kullanılan markalardan olan Kinetix Polaris Greyder Jump MP Muya Ceyo gibi markaların satış distribitörlüğünü yapmıştır. Ayrıca Patenti firmamıza ait olan ADONİS, carefree, Marry&Jane ve US.77 markalarımıza ait ürünlerin satışları ulusal pazarlarda ve seçkin mağazalarda devam etmektedir.

2013 yılında AVM kültürünün gelişmesiyle birlikte, mağazalaşma adımını gerçekleştiren firmamız, 20 adet şubesiyle CEYO shop ve DKS olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

2017 yılında sektörel gelişmeler neticesinde, imalat ve üretim sürecini de hizmetleri arasına katarak, İstanbul'da 5.000 m2 kapalı alan üretim tesisini açmış, Çocuk ve Bayan Ayakkabısı üzerine günlük 4.000-6.000 çift üretim kapasitesiyle faaliyetlerine devam etmektedir.